Еврозабор,
плитка тротуарная:

+38 (044) 2322368
+38 (067) 6443003
+38 (050) 2554864

 

 

 
Сделать заказ
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:

  

* помечены обязательные поля


 

Європаркан залізобетонні

Європаркан залізобетонніЯкщо у Вас є приватний будинок, але Вам не вистачає усамітнення, встановіть огорожу навколо території. Наша компанія практикує два основних способи зі встановлення залізобетонних європарканів. Залежно від обставин ми або починаємо з установки стовпів, або проводимо установку по черзі. У першому випадку необхідно визначити рівномірний відстань між лунками для стовпів залізобетонного європаркану. Парканні плити встановлюються після того, як всі стовпи вкопані. Після цього в пази між стовпами, а також зверху, вставляються дерев'яні рейки, щоб зберегти рівну відстань. Після установки залізобетонного європаркану можна пофарбувати в будь-який колір. Багато також використовую лак для того, щоб надати забору новий свіжий вигляд. З лаковим покриттям він прослужить Вам довгі роки без втрати презентабельного вигляду.

Виберіть вітчизняні матеріали, щоб встановити дійсно довговічний європаркан. Залізобетонні конструкції з нашого асортименту ідеально підійдуть для сучасного приватного будинку.

Другий спосіб установки євроогорож залізобетонних відрізняється тим, що стовпи в даному випадку викопуються по черзі. Після того як два стовпи виявляються в лунках, в них відразу ж вставляється плита. Другий метод вважається фахівцями більш зручними, тому що в даному випадку не доведеться піднімати плити на всю висоту забору, а це дуже важко і займає багато часу. Ви можете вибрати той спосіб, який найбільше підходить Вашій території і обставинам. Обов'язково використовуйте надійні матеріали в нашому асортименті. Важливо відзначити, що вартість наших запчастин від конструкції вигідна за рахунок того, що ми працюємо з сучасним обладнанням.

Радимо вам зв'язатися з нашим представником по телефону, щоб дізнатися більше про те, як встановити на тривалий термін презентабельний європаркан. Залізобетонні деталі від нього Ви також можете замовити з доставкою.


G Analytics (c) Компания "Самые забористые заборы" 2011
сайт створено компанією сделать сайт